Inginer - reparatii calculatoare, laptopuri, telefoane

Rozetka №8474989, 24 сентября 2019
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează Inginer - reparatii calculatoare, laptopuri, telefoane!

Responsabilități:
Diagnosticarea și reparația calculatoarelor, laptopurilor, telefoanelor, etc.
Întocmirea documentației aferente și urmărirea termenelor limită;
Consultarea clienților cu privire la lucrările de reparație;

Cerințe:
Experiență de reparație a tehnicii de calcul;
Abilități de învățare rapidă a lucrurilor noi;
Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat;

Se oferă:
Salariu atractiv, plătit la timp;
Posibilitate de dezvoltare a carierei;
Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email suport@rozetka.md.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть