Inginer - reparatii calculatoare, laptopuri, telefoane

Rozetka №8474989, 24 septembrie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează Inginer - reparatii calculatoare, laptopuri, telefoane!

Responsabilități:
Diagnosticarea și reparația calculatoarelor, laptopurilor, telefoanelor, etc.
Întocmirea documentației aferente și urmărirea termenelor limită;
Consultarea clienților cu privire la lucrările de reparație;

Cerințe:
Experiență de reparație a tehnicii de calcul;
Abilități de învățare rapidă a lucrurilor noi;
Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat;

Se oferă:
Salariu atractiv, plătit la timp;
Posibilitate de dezvoltare a carierei;
Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email suport@rozetka.md.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide