Inginer proiectant mecanic

Electroalfa International №8193912, 16 июля 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Candidatul ideal:
Absolvent studii superioare tehnice de specialitate (inginerie mecanica)
Minime cunostinte tehnologice, desen tehnic, asamblari demontabile si nedemontabile, releveu de piesa
Capacitate de realizare a desenelor 2D specifice domeniului de activitate in Autocad cu utilizarea corecta a elementelor standardizate in desenul tehnic
Modelare 3D in Solidworks cu accent pe modulul de prelucrare table Sheet Metal

Descrierea jobului:
Executia proiectului mecanic si intocmirea documentatiei dupa specificatia clientului: desene de ansamblu, desene de subansamble, desene de repere, nomenclator de material (BOM), desfasurate CAM, stabilire cote critice, detalii tehnice necesare tehnologilor specialisti, cerinte de calitate, transmite si prelucreaza cerintele clientului referitoare la grad de protectie, acoperiri anticorozive (tip vopsea, grosime de strat).
Телефон:
+40 072733481, +40 072733481
Контактное лицо:
Dorina Balan
Сайт:
www.electroalfa.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть