Inginer proiectant mecanic

Electroalfa International №8193912, 16 iulie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal:
Absolvent studii superioare tehnice de specialitate (inginerie mecanica)
Minime cunostinte tehnologice, desen tehnic, asamblari demontabile si nedemontabile, releveu de piesa
Capacitate de realizare a desenelor 2D specifice domeniului de activitate in Autocad cu utilizarea corecta a elementelor standardizate in desenul tehnic
Modelare 3D in Solidworks cu accent pe modulul de prelucrare table Sheet Metal

Descrierea jobului:
Executia proiectului mecanic si intocmirea documentatiei dupa specificatia clientului: desene de ansamblu, desene de subansamble, desene de repere, nomenclator de material (BOM), desfasurate CAM, stabilire cote critice, detalii tehnice necesare tehnologilor specialisti, cerinte de calitate, transmite si prelucreaza cerintele clientului referitoare la grad de protectie, acoperiri anticorozive (tip vopsea, grosime de strat).
Telefon:
+40 072733481, +40 072733481
Persoana de contact:
Dorina Balan
Site:
www.electroalfa.ro
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide