Contabil

Stejaur S.A.
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajam contabil URGENT!
Cerințe față de candidați:
- Studii superioare economice, contabilitate (finisate);
- Abilități de utilizare 1C (versiune 8), PC (Windows, Microsoft Word, Excel);
- Experiență în domeniu cel puțin 2 ani;
- Responsabilitate, punctualitate; onestitate;
- Abilități de lucru în echipă.
Responsabilităţi:
- Evidenţa, indeplinirea, predarea, verificarea facturilor fiscale
- Întocmirea şi verificarea registrului de procurări
- Efectuarea inventarierilor ale stocurilor de marfa si materiale.
- Evidenta stocurilor pe depozite;
- Casarea materialelor;
- Evidenţa OMVSD, MF:
- Organizarea, și întocmirea documentelor contabile referitor la producere;
- Elaborarea și prezentarea rapoartelor referitoare la producere.
- Tinerea evidentei foilor de parcurs si combustibilului, etc.
Noi oferim:
- Pachet social complet,
- Salariu motivant (se stabileste la convorbire)
- Rețea corporativă de telefonie mobilă
- Regim de lucru luni-vineri, de la 08.30-17.30 (pauza de masă ), simbata la necesitate
Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul stejaur@gmail.com
Telefon: 060668510
Телефон:
+373 606 68 510
Контактное лицо:
dna Eugenia
Сайт:
stejaur@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть