Contabil

Stejaur S.A.
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajam contabil URGENT!
Cerințe față de candidați:
- Studii superioare economice, contabilitate (finisate);
- Abilități de utilizare 1C (versiune 8), PC (Windows, Microsoft Word, Excel);
- Experiență în domeniu cel puțin 2 ani;
- Responsabilitate, punctualitate; onestitate;
- Abilități de lucru în echipă.
Responsabilităţi:
- Evidenţa, indeplinirea, predarea, verificarea facturilor fiscale
- Întocmirea şi verificarea registrului de procurări
- Efectuarea inventarierilor ale stocurilor de marfa si materiale.
- Evidenta stocurilor pe depozite;
- Casarea materialelor;
- Evidenţa OMVSD, MF:
- Organizarea, și întocmirea documentelor contabile referitor la producere;
- Elaborarea și prezentarea rapoartelor referitoare la producere.
- Tinerea evidentei foilor de parcurs si combustibilului, etc.
Noi oferim:
- Pachet social complet,
- Salariu motivant (se stabileste la convorbire)
- Rețea corporativă de telefonie mobilă
- Regim de lucru luni-vineri, de la 08.30-17.30 (pauza de masă ), simbata la necesitate
Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul stejaur@gmail.com
Telefon: 060668510
Telefon:
+373 606 68 510
Persoana de contact:
dna Eugenia
Site:
stejaur@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide