Mecanic Auto pentru Camioane în Germania

Hegelmann

15 octombrie 2024

Angajăm:

Compania: Trans Albert
Tipul jobului: Full-Time
Locație: Germania

Cerințe:

  • Experiență anterioară în diagnosticarea și repararea camioanelor.
  • Cunoștințe tehnice în domeniul mecanicii auto, în special pentru vehicule comerciale mari (LKW).
  • Capacitatea de a identifica și remedia defecțiuni la nivelul motorului și al sistemelor de bază ale camioanelor.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea defecțiunilor camioanelor utilizând echipamente specifice.
  • Realizarea lucrărilor de întreținere și reparație la componentele motorului.
  • Repararea și întreținerea sistemelor de ungere, răcire și alimentare cu combustibil.
  • Asigurarea funcționării optime a sistemelor de bază ale vehiculelor (direcție, frânare, suspensii, transmisie).

Ce oferim:

  • Salariu atractiv: 13,50 €/oră.
  • Suport pentru deschiderea unui cont bancar și pentru obținerea asigurării medicale obligatorii.
  • Posibilitatea de cazare în apropierea locului de muncă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Loc de muncă stabil și sigur, la un angajator serios și verificat.

Dacă sunteți interesat și aveți experiență în domeniu, vă rugăm să aplicați acum!

Date de Contact:
+49725132192836
E-Mail-Adresse: bewerbung@hegelmann.com

bewerbung@hegelmann.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide