Lucrător în depozit în Germania / Работник на складе в Германии

Hegelmann

15 octombrie 2024

Angajăm:

Compania: Service-Auto pentru LKW
Tipul jobului: Full-Time
Locație: Germania

  • Responsabilități:
  • Sortarea, ambalarea și paletizarea mărfurilor pentru transportul ulterior.
  • Efectuarea unor reparații (mecanică, lucrări manuale).
  • Sprijin în verificarea integrității și cantității mărfurilor primite și expediate.
  • Respectarea normelor de siguranță și igienă la locul de muncă.
  • Activități generale de depozit și sprijin al echipei în diverse sarcini.

Profilul tău:

  • Experiența în domeniul depozitului/logisticii este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Rezistență fizică și disponibilitate pentru muncă fizică.
  • Abilități de lucru în echipă și fiabilitate.
  • Disponibilitate pentru muncă în schimburi și program de lucru flexibil.

Ce oferim:

  • Salariu atractiv: 13,50 €/oră.
  • Suport pentru deschiderea unui cont bancar și pentru obținerea asigurării medicale obligatorii.
  • Posibilitatea de cazare în apropierea locului de muncă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Loc de muncă stabil și sigur, la un angajator serios și verificat.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să aplicați acum!
Date de contact:
Telefon: +49725132192836
E-Mail: bewerbung@hegelmann.com

Компания: Service-Auto для LKW
Тип работы: Полная занятость (Full-Time)
Местоположение: Германия

Обязанности:

  • Сортировка, упаковка и паллетирование товаров для последующей транспортировки.
  • Выполнение некоторых ремонтных работ (механика, ручные работы).
  • Помощь в проверке целостности и количества полученных и отправляемых товаров.
  • Соблюдение норм безопасности и гигиены на рабочем месте.
  • Общие складские работы и поддержка команды в различных задачах.

Ваш профиль:

  • Опыт работы в области склада/логистики будет преимуществом, но не является обязательным.
  • Физическая выносливость и готовность к физической работе.
  • Умение работать в команде и надежность.
  • Готовность к сменной работе и гибкому графику.

Что мы предлагаем:

  • Привлекательная заработная плата: 13,50 €/час.
  • Поддержка в открытии банковского счета и получении обязательной медицинской страховки.
  • Возможность проживания вблизи места работы.
  • Возможности для профессионального роста и карьерного продвижения.
  • Стабильное и надежное рабочее место у серьезного и проверенного работодателя.

Если вы заинтересованы, подайте заявку сейчас!
Контактные данные:
Телефон: +49725132192836

bewerbung@hegelmann.com
+49725132192836

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide