Manager Export/Vînzări B2B (Exportul de culturi agricole de nișă)

easy hire

9 Сентября 2024

Easy hire angajeaza:

Compania din Ucraina cu sediul în București este în căutarea unui Manager de Vânzări-Export cu experiență în vânzările B2B, și dorește să contribuie la succesul unei companii în exportul de culturi agricole de nișă.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de vânzări.
  • Identificarea și atragerea de noi clienți.
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Negocierea și încheierea contractelor.
  • Monitorizarea realizării obiectivelor de vânzări și raportarea periodică.
  • Participarea la târguri, conferințe și alte evenimente de marketing.
  • Coordonarea logisticii și a transportului produselor.

Cerințe:

  • Experiență în vânzările B2B de cel puțin 1 an.
  • Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă.
  • Experiență în domeniul produselor agricole.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a atinge obiectivele stabilite și de a încheia tranzacții.
  • Cunoștințe în domeniul activităților economice externe.
  • Dorință de a învăța și de a se dezvolta constant.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv .
  • Posibilitatea de a participa la cursuri și traininguri de dezvoltare profesională.
  • Program de lucru flexibil pentru a asigura un echilibru între muncă și viața personală.
  • Oportunități reale de creștere și dezvoltare în carieră.

Grafic de muncă:

  • Zile lucrătoare: Luni - Vineri
  • Ore de lucru: 09:00 - 18:00
  • Pauză de masă: 1 oră

Posibilitate de muncă la distanță (remote) cu acordul conducerii.
Posibilitatea de a călători, inclusiv internațional, pentru întâlniri cu clienții și participarea la târguri și conferințe.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul tău la adresa de email: cv@easyhr.md / +37368400744.

E-mail: cv@easyhr.md
+37368400744

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть