Team leader echipă contabilitate - companie multinațională

Professional HR Agency Moldova
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități de bază:
-Coordonează o echipă de 6 contabili juniori;
- Supraveghează activitățile zilnice a echipei, identifică eventualele întîrzieri / dificultăți și oferă ajutor pentru depășirea lor;
- Analizează rezultatele echipei și se implică în procesul de evaluare și motivare a membrilor echipei;
- Efectuează periodic controale de calitate și raportează către responsabil în scopul asigurării unei imagini cît mai clare privind conturile societății;
- Planifică și urmărește integrarea noilor angajați și se implică în procesul de formare;
- Răspunde de respectarea normelor legale privind secretul și confidențialitatea datelor și informaţiilor;
- Asigură respectarea procedurilor și a strategiilor stabilite.

Cerințe:
- Studii de licență sau masterat finalizate în domeniul contabil/ audit;
- Minim 2 ani experiență în domeniul financiar-contabil
- Experiență în managementul unei echipe (avantaj coordonarea unei echipe financiar-contabile);
- Nivel mediu-avansat de limbă franceză (nivel minimum B1);
- Capacitate de sintetizare a informaților, leadership, atenție la detalii;
- Сunoștințe de operare PC.

Beneficiile jobului:
- Formare la nivel internațional;
- Oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Un loc de muncă oficial.

Așteptăm cu drag cv-ul tău la dmoga@professional.md sau ne poți contacta la 068500375. Vă multumim anticipat!
Контактное лицо:
Diana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть