System administrator from 10.000

BusinessClassFares
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный день
Responsabilități:

Gestionarea și întreținerea infrastructurii IT a companiei.
Asigurarea funcționării continue a serverelor și a serviciilor online.
Implementarea măsurilor de securitate pentru protecția datelor și a sistemelor.
Oferirea de suport tehnic echipei noastre în caz de nevoie.

Cerințe:

Experiență solidă ca administrator de sistem, de preferință în domeniul serviciilor online sau e-commerce.
Cunoașterea aprofundată a sistemelor de operare Windows/Linux.
Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple.
Disponibilitatea de a învăța și de a se adapta la noi tehnologii.

Oferim:

Salariu competitiv începând de la 10.000 lei.
Contract de muncă oficial.
Program de lucru: de la 12:00 la 21:00.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și suportiv.

Cum să aplici: Dacă ești interesat de această oportunitate și îndeplinești cerințele postului, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email a companiei.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! E-mail: hr@businessclassfares.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть