Sudor

AZART №14761739, 25 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Oferim:

Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă;
Program de lucru: luni-vineri de la 9.00-18.00;
Locația: Chișinău, str. M.Sadoveanu 42/6.

Cerințe:

Studii medii de specialitate, electrogazosudor cu certificatul corespunzător;
Experiență de lucru minimum 1 an;
Responsabil și profesionist;
Cunoaşterea aparatului de sudat.

Responsabilitățile de bază:

Efectuarea operațiunilor de sudură pe diverse tipuri de materiale în conformitate cu specificațiile și desenele tehnice, citirea desenelor.
Electrogazosudor pe bază de propan.
Sudare de construcții metalice.
Alegerea metodelor și materialelor de sudură adecvate în funcție de tipul și grosimea materialelor utilizate.
Verificarea calității sudurii prin examinarea vizuală și utilizarea tehnologiilor de testare non-destructivă pentru a identifica și corecta eventualele defecte.
Aplicarea și respectarea standardelor stricte de siguranță în timpul operațiunilor de sudură pentru a minimiza riscurile de accidente.
Menținerea și curățarea regulată a echipamentelor de sudură pentru a asigura funcționarea corespunzătoare.

Așteptăm CV-ul pe adresa: hr@azart.md.
Pentru mai multe detalii vă așteptăm pe str. M. Sadoveanu 42/6, sau la nr. de tel. 061033522. Telefon: 061033522
E-mail: hr@azart.md
Телефон:
+373 610 33 522
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть