Specialist Suport Tehnic ($700 - $1000)

Glucose
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 700 До 1000 USD
График: Полный день
Descrierea Companiei:
Compania se ocupă din 2018 cu integrarea de soluții CRM pentru segmentul de business mic și mijlociu. Integrarea cu sisteme conexe cum ar fi IP Telefonia, 1C, Magazine online, sisteme de plată. La moment avem peste 140 de companii în care am integrat acest sistem și cererea este în creștere.

Te vrem în echipă dacă:

Ești o persoană responsabilă, care realizează lucrul până la capăt.
Ai o gândire analitică și capacitatea de căuta rezolvarea anumitor bug-uri.
Cauți un lucru pentru mai mult timp și îți place să lucrezi într-un colectiv prietenos.

Responsabilități principale:

Oferirea suportului tehnic clienților prin telefon și chat.
Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice.
Crearea rapoartelor pentru erorile depistate.
Colaborarea cu echipa de dezvoltatori pentru rezolvarea problemelor tehnice complexe.

Cerințe:

Cunoștințe de programare Junior: HTML, JavaScript, PHP.
Abilitatea de a analiza rapid și de a rezolva problemele tehnice.
Abilități bune de comunicare și capacitatea de a explica conceptele tehnice complexe în termeni simpli.
Cunoașterea limbilor română și rusă.

Oferim:

Salarizare $700 - $1000.
Colectiv prietenos și profesionist.
Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
Condiții de muncă confortabile în birou de tip loft în centrul orașului.
Sesiuni de training pentru dezvoltarea abilităților și cunoștințelor.

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa: hr@amocrm.md, sau să sunați la numărul de telefon +373 78882002. E-mail: hr@amocrm.md
+373 78882002
Телефон:
+373 788 82 002
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть