Specialist procesare acte

Emigrare.md
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный день
Centrul Multifuncțional de Documente Emigrare.md a fost creat 16 ani în urmă, cu scopul furnizării serviciilor juridice complexe (https://emigrare.md/).
Acum, odată cu extinderea considerabilă a posibilităților noastre, dorim să formăm o echipă mare și puternică pentru a oferi suport calificat clienților noștri.
Invităm tinerii specialiști să ni se alăture și să evolueze împreună cu noi, devenind experți în domeniu.

Fiind alături de noi poți beneficia de:

Salariul competitiv de la 10000 MDL, cu perspectiva de creștere;
Oficiul în centrul orașului: mun. Chișinău, str. Grigore Ureche, nr. 14;
Călătorii cu toată echipa, din contul companiei;
Cadouri de sărbători, inclusiv pentru copii și evenimente corporative;
Bibliotecă corporativă.

Program de lucru stabil și timp liber generos:

Luni - vineri, de la 09:00 la 18:00
Zile libere suplimentare pentru angajații cu copii în clasele primare și pentru absolvenții de gimnaziu și liceu

Responsabilități:

Asigurarea evidenței și procesului de analiză și prelucrare a documentelor
Întocmirea solicitărilor, demersurilor, inclusiv răspunsurilor către autorii scrisorilor de intrare
Verificarea corectitudinii documentelor
Pregătirea materialelor necesare pentru completarea dosarului clientului

Te învităm să aplici pentru această funcție dacă:

Ai studii superioare finalizate sau în curs de realizare
Cunoști limba română și limba rusă, fluent
Ai experiență în domeniu minim 1 an
Ești dornic să înveți lucruri noi și primești plăcere de a lucra în echipă.

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant la adresa elecronică emigrare.hr@gmail.com și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

Mai multe detalii poți afla la telefon +373 78028104. E-mail: emigrare.hr@gmail.com
Telefon: +373 78028104
Телефон:
+373 780 28 104
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть