Specialist Marketing

MobiCasa
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный день
Căutăm Specialist Marketing entuziast!
Ești pasionat de marketing digital și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică? Alătură-te echipei noastre!
MobiCasa este o companie care vinde mobilier exclusiv din lemn natural. Creștem rapid și activ, în ultimile 6 luni ne bucurăm de rezultate mari. Din acest motiv căutăm Specialist Marketing care să ne ajute să ne dezvoltăm și să ne promoveze brandul.
Vei colabora îndeaproape cu agenția de marketing cu care deja lucrăm și vei juca un rol esențial în crearea și gestionarea campaniilor de promovare.
Responsabilități:

Colaborarea strânsă cu agenția de marketing pentru implementarea strategiei generale.
Crearea și gestionarea planului de campanii publicitare lunare pe platformele Facebook Ads și Google Ads.
Aprobarea și verificarea bannerelor și materialelor publicitare pentru aceste campanii, primite de la agenție, asigurându-te că respectă standardele brandului.
Organizarea și participarea la ședințe foto și video pentru crearea de conținut de calitate.
Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor, realizarea de rapoarte de marketing detaliate și oferirea de sugestii pentru îmbunătățire.
Propunerea de idei inovatoare și strategii de optimizare a campaniilor de promovare.

Cerințe:

Experiență minimă de 2 ani în marketing digital, cu focus pe gestionarea campaniilor de Ads (Facebook și Google).
Cunoștințe solide de analiză a datelor și realizarea rapoartelor de performanță.
Abilități excelente de organizare și gestionare a proiectelor.
Experiență în colaborarea cu agenții externe de marketing reprezintă un avantaj.
Creativitate și orientare spre soluții eficiente.

Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic, alături de o echipă pasionată.
Posibilitatea de a-ți aduce aportul la strategii de marketing inovatoare.
Salariu competitiv achitat la timp care poate crește în dependență de cât de bun ești tu în marketing.
Posibilități de dezvoltare profesională continuă, suntem ok să achităm cursuri de instruire dacă ești gata să te dezvolți și să aplici noi cunoștințe la noi în companie.

Dacă ai experiența necesară și dorești să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail și hai să discutăm despre cum putem crește împreună!
E-mail: partners.mobicasa@gmail.com. Telefon: 069134490
Sau poți completa formularul de mai jos pentru etapa 1:

Vom avea grijă să te simți bine la locul de muncă! E-mail: partners.mobicasa@gmail.com
Telefon: 069134490
Completează formularul
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть