Recruiter

SOCIETATEA CU RASPUNDERE LIMITATA GOLBAN-TRADE
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutare de un băiat activ , pentru functia de Recruter
Dacă te încadrezi în cerințele de mai jos, asteptăm cu drag să ne cunoaștem!

Responsabilități:
- Crearea și îmbunătățirea continuă a procesului de recrutare
- Abordarea potențialilor candidați;
- Identificarea candidaților potriviți pentru pozițiile vacante din cadrul companiei;
- Experiență în recrutare prezintă un avantaj;
- Abilități bune de comunicare și organizare.

Cerințe:
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
- Postare anunțuri pe platforme de recruatre și rețele de socializare;
- Prelucrare apeluri și CV de la candidați care caută un post de lucru;

Oferim:

- Angajare oficiala cu tot pachetul inclus.
- Orarul de lucru: de Luni - Vineri de la 8:00 pana la 17:30.

Expediați CV-ul cu poza la adresa: golban.office@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть