Șoferi de macara manipulator

PAINT SERVICE №14751844, 24 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Atenție, căutăm șoferi de macara manipulator DAF CF cu macara Palfinger 42502!
Compania PNT GRUP invită șoferi calificați și experimentați pentru a lucra la automobilul DAF CF, echipat cu macara Palfinger 42502.
Responsabilitati:

Efectuarea livrărilor de mărfuri (materiale de construcții) pe întreag teritoriu a Republicii Moldova.
Asigurarea exploatării în condiții de siguranță a macaralei manipulatoare și a vehiculului DAF CF.
Efectuarea lucrărilor de încărcare și descărcare conform standardelor și cerințelor de siguranță.
Menținerea stării tehnice a vehiculului și a macaralei manipulatoare.
Respectarea regulilor de circulație și asigurarea transportului de marfă în conformitate cu legislația.
Realizarea verificărilor tehnice pre- și post-producție ale echipamentului.
Transmiterea în timp util a rapoartelor și documentației către conducere.

Cerinte:

Atestare calificativă obligatorie pentru șoferi!
Experiență de lucru cu transport similar este binevenită.

Caracteristici ale vehiculului:

Capacitate de încărcare a vehiculului: 15 tone
Capacitatea de încărcare a brațului: 10 tone (în mod standard)
Extensie braț: 14,3 metri (la extensie maximă 2.440 kg)
Lungimea platformei: 8.50 metri (cu posibilitate de prelungire)
Lățimea platformei: 2.5 metri (cu posibilitate de extindere)
Lungimea vehiculului: 10.90 metri

Conditii de lucru:

Salariu competitiv și condiții de muncă stabile.
Echipament modern și de încredere pentru lucrul cu tehnica.
Colectiv profesionist și prietenos.

Salariul va fi specificat in cadrul interviului. E-mail: silviatriboi.pnt@gmail.com
Telefon: 068288821
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть