Sofer - pentru birou

KEC INTERNATIONAL LIMITED Sucursala Chisinau
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe:

- Permis de conducere: Este esențial să dețină un permis de conducere valid pentru categoria de vehicul pe care urmează să îl conducă.
- Experiență în conducere: Experiența anterioară în conducere, în special pentru vehicule similare sau în domeniul transporturilor, poate fi necesară în funcție de cerințele poziției.
- Cunoștințe tehnice: În unele cazuri, cunoștințe tehnice de bază despre vehicul (cum ar fi cunoștințe minime de întreținere și reparații mici) pot fi necesare.
- Abilități de comunicare: Capacitatea de a comunica eficient cu colegii, clienții și alte părți interesate poate fi importantă, în special în domeniile care implică interacțiuni frecvente cu oamenii.
- Fiabilitate și responsabilitate: Capacitatea de a respecta termenele, de a fi punctual și de a fi responsabil cu sarcinile și mărfurile transportate.
- Cunoasterea limbii engleza.

Condiții de muncă:

- Mediul de lucru placut si colegi respectuosi
- Salariul achitata la timp cu tot pachetul social
- Birou in centru orasului Chisinau.

Responsabilități:

- Conducerea vehiculului în siguranță: Este responsabil pentru operarea vehiculului în conformitate cu regulile de circulație și siguranța rutieră. Asta include respectarea limitelor de viteză, semnalizarea corectă, acordarea de prioritate și adaptarea la condițiile de drum.
- Verificarea vehiculului: Înainte de plecarea pe drum, este responsabil pentru verificarea stării tehnice a vehiculului (anvelope, lumini, frâne, ulei, etc.) pentru a se asigura că este în stare bună de funcționare.
- Documentație și raportare: Complează registre de condus și alte documente necesare pentru a ține evidența distanțelor parcurse, opririlor, și a altor activități legate de transport.
Контактное лицо:
Rusalina Foiu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть