Șofer autoturn 14000 - 18000

SkyLiftRent
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 14000 До 18000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Compania SkyLift Rent, specializată în chiria/lucrari cu autospeciale, propune post vacant de Sofer – Autoturn

Responsabilități:
- Deplasari la clienti in Chisinau si pe intregul teritoriu al Republicii Moldova
- Efectuarea lucrarilor cu ajutorul tehnicii de autoturn;
- Evidența strictă a activitatii zilnice;
- Raportarea zilnica catre administrator;
- Ducerea evidenței a vehiculului, echipamentelor si consumabilelor

Cerințe față de candidați:
- Experienta de sofer, autospeciala;
- Permis de conducere: cat. B, C;
- Experiență într-o poziție similară (avantaj);
- Atitudine serioasa fata de serviciu si de masina
- Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă,
- Dinamic, flexibil , activ;

Condiții de muncă:
- Contract individual de munca;
- Loc de munca stabil;
- Instruire;
- Telefonie
- Salariu de la 14 000 lei la mina + ore supra program platite+bonus;
- Program de lucru flexibil;

Contacte: 068643868

Компания SkyLift Rent, специализирующаяся на аренде/работе со спецтехникой, предлагает вакансию Водитель - Автовышки

Требования к кандидатам:
- Опыт работы водителем специального автомобиля - желательно
- Водительские права: кат. B. C
- Опыт работы на аналогичной должности (как преимущество);
- Серьезное отношение к работе и автомобилю
- Свободное владение румынским и русским языками,
- Динамичный, гибкий, активный;

Условия труда:
- Индивидуальный трудовой договор;
- Стабильное рабочее место;
- Обучение;
- Заработная плата от 14 000 лей + оплачиваемые сверхурочные часы + премия;
- Гибкий график работы;

Контакты: 068643868
Телефон:
+373 686 43 868
Контактное лицо:
Stanislav
Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо