Social Media Manager

Mikro Kapital Company SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Suntem în căutarea unei persoane dinamice și creative pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Social Media Manager.
Scopul principal al unui Social Media Manager este de a construi și menține o prezență online puternică, fiind creativ și strategic în dezvoltarea conținutului
Responsabilități de bază:

Administrare conturilor pe Social Media;
Generarea de idei de conținut atractiv și relevant, inclusiv texte, imagini, videoclipuri pentru campanii, evenimente și anunțuri;
Analiza performanței și creșterea audienței;
Realizarea de rapoarte lunare legate de sectorul de activitate;
Menținerea unei prezențe active și interactive pe platformele de social media.

Cerințe față de candidat:

Capacitatea de a gândi în mod creativ și de a dezvolta idei inovatoare;
Experiență practică cu platforme precum Facebook, Instagram, LinkedIn;
Cunoștințe în utilizarea software-urilor de editare grafică și video, cum ar fi CapCut, Final Cut sau Premiere Pro;
Experiență în configurarea și gestionarea campaniilor digitale pe platformele Meta (Facebook, Instagram);
Abilități excelente de scriere pentru a crea texte convingătoare și persuasive;
Capacitatea de a adapta tonul și stilul scris în funcție de platformă și public;
Abilitatea de a crea și edita conținut vizual atractiv;
Abilități de a lucra în echipă și de a colabora cu diferite departamente;
Capacitatea de a primi și de a oferi feedback în mod constructiv.

Beneficii oferite:

Tichete de masă;
Bonus de performanță;
Cadouri oferite cu ocazia anumitor evenimente;
Zile libere suplimentare (de ziua de naștere a angajatului);
Traininguri organizate regulat, pentru a-ți îmbunătăți performanțele și capacitățile profesionale;
Achitarea cursurilor de dezvoltare profesională și personală;
Teambuilding-uri organizate, pentru a te motiva, conecta cu echipa;
Condiții avantajoase la produsele companiei pentru angajați;
Mediu de lucru profesionist și prietenos;
Program de lucru stabil, de luni până vineri, în baza orarului 09:00-18:00.

Procesul de depunere a candidaturii
Dacă simțiți că sunteți candidatul potrivit pentru noi, vă încurajăm să vă aplicați prin intermediul platformei rabota.md.
CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această platformă. Vă așteptăm cu nerăbdare să ne alăturăm echipei noastre! E-mail: hr@mikrokapital.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть