Reprezentant de vânzări

Green Works
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Greenwork_md este o agenție de digital marketing. Misiunea noastră se bazează pe principiile unui marketing eficient. Invităm în echipa noastră un reprezentant de vânzări care va deveni chipul companiei și ni se va alătura.
Îți oferim:

Lucrăm de la 10:00 la 19:00
Birou în centru
Toți angajații noștri sunt angajați oficial în IT parc
Oferim cursuri pe cheltuiala companiei

Cerințele noastre față de candidat:

Este important pentru noi să vorbiți fluent una dintre limbile (română, italiană, franceză, turcă)
Experienta in vanzari telefonice + B2B
Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă
Înțelegeți algoritmul activității de vânzări și marketing pentru client

Responsabilități:

Analizeaza piata si competitorii
Procesează cererile primite și efectuează apeluri
Contactați clienții prin e-mail și alte servicii de comunicare
Pregatirea propunerilor comerciale
Negociaza cu clientii, coordoneaza si semneaza contracte si documente finale
După semnarea contractului, transferați tranzacția către departamentul de asistență clienți
Mentinerea unei baze de date clienti intr-un sistem CRM

Așteptăm CV-ul pe adresa noastră de email hr_office@hrmd24.com și vom contacta în cel mai scurt timp! E-mail: hr_office@hrmd24.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть