Reprezentant comercial / merchandiser

Supraten №14677854, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Vizite regulate la magazinele dealerilor;
Poziționarea mărfurilor pe rafturi în conformitate cu standardele acceptate;
Completarea rapoartelor (zilnic, săptămânal) conform formularelor aprobate, photo-report;
Controlul soldurilor si urmarirea disponibilitatii produselor in magazine;
Gestionarea corectă a promoțiilor;
Amplasarea materialelor publicitare și a echipamentelor comerciale;
Monitorizarea afișării produselor în conformitate cu standardele de comercializare;
Stabilirea și determinarea conformității etichetelor de preț;
Livrarea mărfurilor după necesitate.

Cerințe față de candidați:

Studii superioare;
Flexibilitate, responsabilitate, orientare către client;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Cunoașterea specificului muncii de merchandiser(experienta de lucru este un avantaj);
Abilități de amplasare corectă a produselor;
Cunoștințe excelente de calculator;
Înțelegerea operațiunilor de vânzare și capacitatea de a interacționa cu vânzătorii;
Independență, responsabilitate, punctualitate, abilități de comunicare;
Abilitatea de a planifica și organiza procesul de lucru;
Bune abilități de comunicare și negociere;
Permis de conducere auto.

Oferta:

Dezvoltare profesională dinamică;
Posibilitatea de a te alătura unei echipe prietenoase și profesioniste;
Salariu atractiv cu posibilitatea de creștere;
Angajare oficială, prânz, pachet social;
Telefon de serviciu, comunicații corporative;
Echipa prietenoasa si mediu de lucru placut;
Automobil de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului pentru care aplică, prin e-mail. E-mail: anticamera.ciocana@supraten.md, adrian.leontii@supraten.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть