Project Manager

Sun Kids
Город: Вадул-луй-Водэ
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Dezvoltăm o noua ramură a companiei noastre in domeniul odihnei pentru copii si adulți, petreceri într-o locație nemaipomenite din Vadul Lui Vodă.
Vrei să te realizezi la o funcție de conducere de proiect si în vânzări? Ești o persoană ambițioasă cu capacități de lider și îți dorești o provocare nouă? Atunci așteptăm să faci parte din echipa noastră!
Cerințe:

Abilități de Vânzări și Negociere
Comunicare Persuasivă
Tehnici de Vânzare
Experiență minim 3 ai în activitate
Cunoașterea limbilor române și rusă, engleza - reprezintă un avantaj
Detinerea permisului de conducere si automobil

Responsabilități:

Coordonarea unui proiect nou în Vadul Lui Vodă
Coordonarea echipei
Analiză și Raportare
Dezvoltarea de strategii pe termen lung pentru creșterea vânzărilor
Înțelegerea Nevoilor Clienților
Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților
Colaborare

Oferim:

Salariu + bonusuri;
Grafic de lucru flexibil
Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes.
Mediu de lucru în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal.
Combustibil

Dacă îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: Sunkidsacademy@mail.ru cu subiectul "Manager proiect". E-mail: Sunkidsacademy@mail.ru
Telefon: +373 67577722
Телефон:
+373 602 32 772
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть