Profesor de excel (remote)

Eduvi
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Свободный график
Место работы: На территории работодателя
Angajăm Profesor de Excel (REMOTE)

Responsabilități:
- Predarea cursurilor de Excel într-un mod clar și accesibil
- Elaborarea și actualizarea materialelor didactice pentru cursuri
- Evaluarea progresului studenților și oferirea de feedback constructiv
-Organizarea și susținerea sesiunilor de consultanță în grup pentru
studenți
-Oferirea răspunsurilor la întrebările studenților
- Participarea activă la dezvoltarea programelor de cursuri și la îmbunătățirea metodologiilor de predare

Cerințe:
- Experiență de lucru cu Microsoft Excel de minim 3 ani
- Receptivitate și flexibilitate la ghidare
- Persoană deschisă, răbdătoare și cu dorința de a învăța alte persoane
- Predare în limba română

Beneficii:
- Regim REMOTE / Online (preferabil din Chișinău)
- Salariul se discută individual
- Echipă prietenoasă și suport metodic
- Condiții confortabile și sigure
- Part-time (poate fi combinat cu jobul de bază)

Așteptăm CV dvs la adresa de email
info.eduvi@gmail.com

#cursexcel #profesorexcel #cvexcel #profesordeexcel
Телефон:
+373 608 00 366
Контактное лицо:
Eduvi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть