Persoană la curățenie (3 ore/zi) 22 zile lucratoare

№14459779, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 5000 MDL
График: Частичная занятость
Место работы: На территории работодателя
Muzeul Selfie din Chișinău oferă o oportunitate excelentă pentru cineva atent, răbdător si dedicat să se alăture echipei noastre.

Ce oferim?

- Grafic de lucru 5/7 zile (22 zile în lună), orar 07:00-10:00
miercuri, vineri ,sambata, duminica ,luni.
- Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social complet.
- Toate produsele necesare pentru curățenie sunt asigurate de companie.
- Locație centrală: Strada Mihai Eminescu 55, Chișinău.

Responsabilități:

- Asigurarea unei curățenii exemplare în întreg spațiu ce cuprinde 350m2, Sala principala,zona de intrare, coridorul, ograda și terasa, pentru a oferi invitaților o experiență plăcută și atractivă!
- Gestionarea materialelor de curățenie și întreținere.
- Respectarea disciplinei muncii și a Regulamentului Intern.

Ce căutăm?

- Responsabilitate în privința muncii.
- Punctualitate

Pentru mai multe detalii despre post și pentru a aplica la poziția vacantă:
Telefon: 069790997
CV la: selfiemuseumchisinau@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть