Pedagog/-ă social/-ă în cadrul Centrului Multifuncțional Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir

Concordia Proiecte Sociale
Город: Кантемир
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Căutăm Pedagog/-ă social/-ă în cadrul Centrului Multifuncțional Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir pentru suplinirea postului vacant.
A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale’’ descoperă zi de zi oameni profesioniști, care activează împreună pentru a realiza obiectivele propuse, prin stimularea creșterii spiritului de echipă.
Responsabilități:

Asigură supravegherea copiilor;
Participă activ la procesul de educație al copiilor, în scopul integrării sociale al acestora;
Este responsabil/-ă de viața și sănătatea copiilor;
Participă la organizarea sărbătorilor și la alte activități cu caracter festiv;
Evaluează sistematic calitatea și impactul activității desfășurate;
Asistă și îndrumă copiii la efectuarea temelor școlare;
Organizează activități festive/ distractive cu beneficiariii din plasament;

Așteptări faţă de candidaţi:

Studii superioare în domeniul pedagogiei și/sau psihologiei;
Experienţă de lucru cu copiii - min. 2 ani;
Empatie și afecțiune față de copii, capacitate de interacțiune și comunicare;
Abilități de mediere a conflictelor, perseverență, energie, stăpînire de sine;

Oferim:

Salariu atractiv – care oferă oportunitatea unei vieți la tine acasă;
Bonus anual;
Asigurare medicală facultativă;
Buget personal pentru dezvoltare, participări la trening-uri și conferințe specializate;
Seminare de integrare a colegilor noi, pentru ca perioada de acomodare să fie mai eficientă și desigur mai plăcută;
Experiență în proiecte internaționale;
Teambuilding-uri/ evenimente de relaxare - oferite de către organizație;
Zi liberă de ziua ta, cu menținerea salariului – pentru a fi mai aproape de cei dragi;
Plus 1 zi de concediu anual la fiecare 1 an lucrat în organizație;
Birou confortabil și dotat cu birotică;
Program de muncă - deplin.

Locul de muncă: Centrul Multifuncțional Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir.
A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale", este o organizație care protejează copiii / beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului și Codul de Conduită care se respectă în totalitate de către angajați.
Aplicând pentru poziția vacantă, A.O. ,,Concordia. Proiecte Sociale” în calitate de operator de date responsabil, ține să vă informeze privind modul de prelucrare a datelor cu caracter personal ce vă vizează, prin accesarea site-ului www.concordia.md urmând traseul: www.concordia.md/informatii/cariere/. Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților.
Vă rugăm să transmiteți CV-ul și scrisoarea de intenție, până la data de 18.09.2024, indicând POZIȚIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.md.
Telefon: 022235581 / 060078811.
Sediul A,O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, mun. Chișinău.
Atenție* Pentru moment, este imposibilă recepționarea mesajelor de pe: yandex, mail.ru, zen, sputnik și alte platforme rusești E-mail: hr.moldova@concordia.md
Telefon: 022235581 / 060078811
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть