Operator contabil

Cap Casa Mare
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Beneficii:
- Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
- Avansare în carieră și pe scară ierarhică;
- Traininguri de pregătire și perfecționare profesională;
- Alimentație gratuită.

Cerințe:
- Studii superioare sau medii de specialitate;
- Experiență pe o poziție similară ar constitui un avantaj;
- Persoană activă, organizată și responsabilă.

Responsabilități:
- Lucru cu aparatul de casă;
- Eliberarea bonurilor fiscale, înregistrarea lor în registrul MCC;
- Primește comenzi de la clienții interni;
- Emite facturi către clienții interni;
- Întocmește actele de verificare;
- Inventarierea stocurilor de marfă.

Convorbirea va avea loc după examinarea CV-urilor. Dacă cauți un lucru stabil și visezi să lucrezi într-un mediu profesionist, care îți oferă multiple oportunități și unde îți poți pune în valoare cunoștințele, trimite CV-ul tău pe adresa de e-mail: hr.cap.casamare@mail.ru

Vom fi bucuroși să colaborăm!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть