Operator contabil

Forward International
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: По сменному графику
Atribuții:

Emiterea facturilor și evidența acestora;
Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor;
Verificarea decontarilor cu contragenții;
Eliberarea și evidența foilor de parcurs.

Responsabilități:

corectitudinea operațiunilor efectuate;
informarea corectă și la timp a superiorului ierarhic despre problemele apărute;
luarea la timp a măsurilor necesare pentru reglementarea situațiilor problematice apărute în activitatea curentă;
îndeplinirea întocmai și la timp a sarcinilor de serviciu.

Oferta:

angajare cu pachet social deplin;
condiţii bune de muncă;
munca în schimburi.

Expediați CV-ul dvs însoțit de o Poză, cu indicarea postului la care aplicați, pe adresa de e-mai: hr@forward.md.
Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri! E-mail: hr@forward.md
Telefon: 069707272
Телефон:
+373 697 07 272
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть