Operator call-centru, specialist serviciu clienți

FORZA CREDIT, compania de microfinantare Credits2All
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania de micro finanțare anunța poziții vacante de Specialist Servicii Clienți in Chișinău.
RESPONSABILITATI
• Asigurarea deservirii rapide si de calitate a clienților;
• De a răspunde intru-n mod profesionist si in timp util la reclamațiile, întrebările si cererile clienților;
• Cross-selling;
• Asigura emiterea rapida a împrumuturilor;
• Lucrul cu baze de date, asigura introducerea rapida si exacta a informației in baza de date;
• Operațiuni cu numerarul;
• Evidenta numerarului;
• Păstrarea registrelor operațiunilor zilnice;
• Raportarea zilnica;
• Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

CERINTE
• Studii superioare (Acceptam studenți in ultimul an de studii);
• Experiența in aceeași poziție - 1 an;
• Experiența in tranzacțiile cu numerarul se considera un avantaj;
• Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS, Excel, MS Outlook;
• Cunoașterea standardelor si principiilor de deservire a clienților.
APTITUDINI
• Simt înalt al responsabilității;
• Abilitați înalte de comunicare in scris si verbala;
• Lucru in echipa;
• Managementul timpului;
• Lucru sub presiune;
• Punctualitate.

Devin-o membru a unei echipe de viitor. Transmite CV-ul pe adresa hr@forza.md
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть