Operator call-centru de la 10 000 lei

Aiva.Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 14000 MDL
График: Полный день
Jooble - a doua platformă de joburi la nivel mondial, prezentă în 67 de țări și accesată lunar de peste 80 de milioane de utilizatori, își extinde echipa! Dacă ești în căutarea unei oportunități dinamice, pline de provocări și satisfacții, te așteptăm să ni te alături!

Vino să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:

Promovarea serviciilor companiei pe piața României;
Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect.
Propunerea colaborării clienților din România cu platforma Jooble.
Discutarea telefonic cu o bază caldă de clienți din România.

Cerințe:

Cunoașterea limbii române la nivel avansat.
Sociabilitate și energie pozitivă.
Dorința de a lucra într-o echipă în creștere.
Experiența într-o poziție similară - constituie un avantaj.
Dorința de a învăța și spirit tehnic.

Condiții:

Salariul 8 000 lei primele două luni și după 10 000 lei.
Instruire din contul companiei.
Un loc de muncă confortabil într-un birou în centrul Chișinăului.
Program de lucru 5/2 (Luni-Vineri) de la 08:00 la 17:00, sâmbătă și duminică libere.
Angajarea oficială conform CM.
Echipă prietenoasă și teamleaderi adecvați.

Aplică la job, iar noi te contactăm în cel mai scurt timp!

Expediază-ne CV-ul tău la adresa: hr@aiva.group sau contactează-ne telefonic - 022011275. Telefon: 022011275
E-mail: hr@aiva.group
Телефон:
+373 22 011 275
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть