Office Manager

ABT
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Descrierea postului: Suntem în căutarea unui Office Manager organizat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Vei fi responsabil(ă) de crearea și menținerea unui mediu de lucru plăcut, asigurând eficiența organizațională în companie. Dacă ai abilități de coordonare, organizare și planificare, acest rol este pentru tine!
Responsabilități principale:

Crearea unui mediu de lucru bine organizat și eficient.
Organizarea și coordonarea atribuțiilor administrative și a procedurilor de birou.
Recepționarea, înregistrarea și distribuirea documentelor (corespondență, emailuri, scanări).
Gestionarea eficientă a resurselor și a timpului de lucru.

Cerințe pentru început:

Abilități excelente de comunicare și organizare a spațiului de lucru.
Cunoștințe de operare PC și utilizarea pachetului MS Office.
Capacitatea de a organiza managementul timpului și documentele.
Spirit organizatoric, abilități de planificare și coordonare.
Atitudine proactivă și spirit de echipă.

Ce oferim:

Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de succes.

Locul de muncă: sediul principal al companiei în Chișinău, str. Bucovinei 28/B (vizavi de Arena Națională).
ABT Performance SRL – Service Auto

Dacă te regăsești în descriere, trimite-ne CV-ul tău+ foto la adresa de email: hrsucces9@gmail.com sau ne pot contacta direct la numărul de telefon: 060044427.
Hai să construim împreună o echipă de succes! E-mail:
hrsucces9@gmail.com
060044427
Телефон:
+373 600 44 427
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть