Office Manager

RE/MAX Invest
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 10000 MDL
График: Гибкий график
Ai toate motivele să devii parte din RE/MAX Invest!
Alăturându-te brandului internaţional vei avea la dispoziție un întreg sistem de lucru și model de business testat, care s-a dovedit a fi de succes, iar astfel vei ajunge mai repede la beneficiile și satisfacțiile pe care orice angajat le așteaptă:
Abilităţile necessare activităţii de office manager:

Persoană responsabilă, bine organizată, consecventă.
Capacitate de planificare, stabilirea priorităţilor pe sarcini și respectarea termenelor limită.
Experienţa de operare softuri e-mail, Microsoft Office - Excel, Word;
Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa, engleza reprezintă un avantaj;
Abilitatea dе comunicare şi dе a lucra eficient în echipă;

Responsabilități:

Comunicarea cu clienții şi consultarea lor referitor la produsele companiei;
Verificarea activităţilor zilnice planificate în companie şi sistematizarea lor
Gestionarea corespondenţei în oficiu, coordonarea proceselor de semnare a documentației, trimiterea corespondenței on-line;
Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice
Întâlnirea clientilor, deservirea cu cafea/apa (dupa necesitate).

Beneficii:

Oportunitate de dezvoltare personală şi profesională;
Trainiguri de perfecționare în ţară şi peste hotare.
Salariu motivant + % bonus;
Echipă performantă și profesionistă;
Angajare în bază de contract;
Program de lucru 9.00-18.00, Luni-Vineri;

Descoperă ce înseamnă să lucrezi sub umbrela unui brand puternic și să faci parte din cea mai performantă rețea!
Trimite CV-ul tău co foto la adresa de E-mail: invest.chisinau@remax.md. E-mail: invest.chisinau@remax.md
Telefon: 079000089
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть