Măsurător cu ruleta (Замерщик с рулектой)

DLR Metal-Construct №14662938, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerințe:

Abilități de utilizare a instrumentului de măsure (ruletă);
Atenție la detalii și gândire analitică;
Permis de conducere (categoria B);
Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.

Responsabilități:

Efectuarea măsurărilor precise la locațiile clienților;
Elaborarea de schițe și scheme tehnice simple;
Colaborarea eficientă cu echipa de montaj și alte departamente;
Asigurarea respectării standardelor și cerințelor tehnice.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru profesionist;
Echipament și resurse pentru desfășurarea activității;
Posibilități de dezvoltare profesională.

Interesat?
Trimite CV-ul tău la adresa de email: resurseumane@dlr.md sau contactează-ne la numărul: 078 77 04 12.
Fă parte dintr-o echipă dinamică și contribuie la succesul nostru continuu! E-mail: resurseumane@dlr.md
Telefon: 078 77 04 12
Телефон:
+373 787 70 412
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть