Manager vânzări

Conluxart
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный день
Ești o fire dinamică, pasionată de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Noi suntem o companie mare ce activează solid peste 25 de ani pe piața de acoperișuri, în topul celor mai bune companii din domeniu și suntem deschiși spre noi viziuni și tendințe.

Responsabilități:

Vanzarea produselor Conluxart prin telefon catre clienti existenti si potentiali;
Furnizarea informației detaliate despre produsele și serviciile companiei;
Introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informațiilor în baza de date;
Oferirea suportului necesar clienților;
Evidența apelurilor și a vânzărilor existente;
Depunerea efortului suplimentar pentru a îndeplini obiectivul de vânzări şi pentru a facilita viitoarele vânzări.

Cerințe:

Abilitati de comunicare dezvoltate, capacitate de negociere si vanzare;
Cunoasterea fluenta a limbii romana si rusa;
Experienta in vanzari sau call center este considerata un avantaj;
Cunostinte PC si cunostinte despre pachetul Microsoft Office;
Dorinta de dezvoltare;
Responsabilitate si capacitate de lucru in echipa.

Garantam:

Salariu: Fix +% din vanzari;
Carieră;
Traininguri si consultatii privind cresterea personala si dezvoltarea profesionala;
Atmosfera de lucru profesionista, echipa tanara.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@conluxart.md.
Informații suplimentare la telefon: +373 68 612 661.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu. «Conluxart» SRL
Str. Cărbunari 2, Chișinău, Moldova
E-mail: hr@conluxart.md
Tel.: 068 612 661
Site: www.conluxart.md
Телефон:
+373 686 12 661
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть