Manager-vânzări cu clienții

Granit Lux
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 9000 MDL
График: Полный день
Compania Granit Lux este în căutarea unui Manager în Vânzări dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități principale:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări.
Gestionarea relațiilor cu clienții și identificarea de noi oportunități de afaceri.
Întocmirea rapoartelor de vânzări și analiza rezultatelor pentru a îmbunătăți strategiile de vânzare.

Cerințe:

Experiență relevantă în vânzări, preferabil într-o poziție de management.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a îndeplini obiectivele de vânzări.
Cunoștințe solide în domeniul produselor și serviciilor oferite de companie.

Program de lucru:

Luni - Vineri: 9:00 - 17:00
Sâmbătă: 9:00 - 14:00

Beneficii:

Salariu 9000 lei +KPI.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic și profesionist.

Dacă ești interesat de această oportunitate și crezi că ai abilitățile necesare pentru a contribui la succesul nostru, te rugăm să trimiți CV-ul tău la officiu.granitlux@gmail.com, sau sa ne contactezi la nr. 079884408.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Chișinău, str. Calea Moșilor 1 Email: officiu.granitlux@gmail.com
079884408
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть