Manager suport clienți

Aviapages
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Vrei să fii conectat la tot ce se întîmplă în domeniul exclusiv al aviației de afaceri și să ai șansa de a ajuta tinerele companii să se dezvolte? Ești curios să știi cum pot fi folosite tehnologiile moderne în aviație? Ți-am putea explica cum funcționează aviația de afaceri, cum cu ajutorul unor soluții IT poate fi planificat traseul și orarul zborului, cum și unde poate fi găsită informația despre companiile noi, business jet-urile scoase la vînzare, de ce depinde posibilitatea efectuării zborului și unde se află la moment un anumit avion. Dacă ești o persoană energică și totodată asiduă și perseverentă, știi să vorbești simplu despre lucrurile complexe și simți că ai putea să lucrezi cu clienții din întreaga lume ești binevenit în echipa noastră!
Responsabilități:

relaționarea cu clienții în raport cu produsul;
oferirea de asistență la organizarea webinarelor, evenimentelor și campaniilor de marketing;
gestionarea conținutului paginii web a companiei;
administrarea bazei de date cu clienți și a CRM, generarea de lead-uri.

Cerințe:

cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel intermediar;
cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel;
studii în domeniul marketingului sau al filologiei limbii engleze (reprezintă un avantaj);
experiență în domeniul vînzărilor sau al relațiilor cu clienții (reprezintă un avantaj).

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@aviapages.com.
hr@aviapages.com
Телефон:
+373 609 09 564
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть