Manager SMM | Designer | Content Creator

Sun Kids
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Suntem în căutarea unui SMM Manager-Designer talentat care poate crea conținut de înaltă calitate și eficient pentru canalele noastre de social media.
Responsabilități:

Crearea de conținut pentru canalele de social media ale companiei, în conformitate cu identitatea mărcii și obiectivele de marketing;
Răspunsul la întrebările clienților cu privire la produsele companiei pe canalele social media;
Elaborarea de materiale grafice pentru promoții, campanii publicitare și evenimente;
Crearea de concepte de design pentru campaniile social media, inclusiv fotografii, videoclipuri și elemente grafice;
Colaborarea strânsă cu managerii de marketing și social media pentru a asigura alinierea conținutului la strategia de brand a companiei.

Cerințe:

Experiență în cadrul unei poziții similare
Cunoștințe de software grafic
Cunoașterea SMM și a noțiunilor de bază de marketing și vinzari
Gândire creativă și capacitatea de a crea conținut original
Experiența cu fotografia și editarea video

Noi oferim:

Lucrul într-o companie cu o echipă talentată;
Oportunitate de dezvoltare profesională și instruire avansată;
Salariu competitiv și garanții sociale;
Informații detaliate despre cerințe, condiții de muncă și plată vor fi comunicate la interviu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Sunkidsacademy@mail.ru indicând postul vacant care vă interesează. E-mail: Sunkidsacademy@mail.ru
Telefon: +373 67577722
Телефон:
+373 602 32 772
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть