Manager Resurse Umane

Piramida Market
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 16000 MDL
График: Полный день
Atribuții de lucru:

Recrutează şi selectează personalul in conformitate cu procedurile şi politica de resurse umane a companiei.
Coordonează şi participă la implementarea proiectelor specifice dezvoltării personalului.
Executarea întregului proces de angajare/eliberare a angajaților
Perfectarea tuturor documentelor necesare (ordine, contracte de muncă, fișe de post, Registre, tabele de pontaj etc.)
Asigurarea formării și perfecționării personalului.
Instructiuni de lucru cu descrierea proceselor pentru desfasurarea normala a tuturor activitatilor.
Alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de motivare, menținere și dezvoltare a personalului.
Respectarea strictă a legislației și actelor normative în vigoare.
Întocmirea documentației a circuitului documentar specific activității departamentului resurse umane, completarea formularelor de strictă evidență.
În sarcinile adiționale vor fi incluse evidența, controlul și gestionarea întregului proces de recrutare, selectare și intervievare a personalului companiei.
Alte sarcini ce țin de departamentul RU.

Cerințe:

Cunoașterea limbilor română, rusă
Abilități de comunicare cu echipa
Cunoasterea codului muncii
Orientare spre rezultat, dorință de a influență asupra nivelului remunerării
Energic, responsabil, organizat, comunicabil
Studii superioare
Salariu: 16.000 (creat din salariu de baza, indicatori de performanta si salariul al 13-lea)

Beneficii

Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
Suport tehnic din partea unui supervizor
Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)

Te ajutăm sa ajungi la noi, acceseaza link-ul: https://youtube.com/shorts/nHocG9kYzcI?si=bh7qlZ3kM2iznGya
E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
076767906
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть