Manager pe dezvoltare Relații Clienți și Parteneri

Mogo Loans
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități principale:

Selectarea și vânzarea produselor care să satisfacă nevoile clienților.
Promovarea produselor companiei.
Identificarea și atragerea de noi oportunități de afaceri și parteneriate (dealeri auto).
Monitorizarea și analiza feedback-ului clienților pentru a îmbunătăți continuu serviciile noastre.

Cerințe:

Fluență în limbile română și rusă.
Experiență în vânzarea creditelor.
Abilități bune de comunicare, persuasiune.
Permis de conducere cat. B.

Condiții de lucru:

Lucrul într-o companie internațională.
Formare profesională.
Angajare oficială din prima zi de lucru.
Pachet social complet.
Program de lucru de luni până vineri, 8:30-17:30.

APLICĂ AICI: https://talent.sage.hr/jobs/f62200fb-cfba-4b4d-acf0-03062c5fa9f9/rabotamd

Nota!
Dacă sunteți de acord să participați la procesul de recrutare, vom prelucra datele dvs. personale în conformitate cu Politica de confidențialitate pentru procesul de recrutare a O.C.N. „MOGO LOANS” S.R.L.

Vom fi fericiți să păstrăm datele personale ale dvs. pentru a vă lua în considerare candidatura pentru alte posturi vacante. Vă rugăm să confirmați dacă sunteți de acord cu păstrarea datelor dvs. în baza noastră de date de recrutare. Datele vor fi prelucrate în conformitate cu Politica de confidențialitate pentru procesul de recrutare a O.C.N. „MOGO LOANS” S.R.L.
E-mail: hr@mogo.md
Web: www.mogo.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть