Manager marketing

Horus
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerinte:

Cunoștințe în domeniul de marketing și al promovărilor online/offline.
Cunoștințe în elaborarea machetelor (Photoshop, Ilustrator, CorelDraw, Adobe Primere PRO (video), PowerPoint, Word, Excel).
Gândire analitică, creativitate și perseverență.
Abilitati de a scrie texte (pe diverse teme/produse).
Responsabilitate, corectitudine și seriozitate.
Cunoașterea limbilor: română, rusă.
Dorința de a activa și a vă dezvolta într-o companie cu dinamică pozitivă.

Responsabilități:

Dezvoltarea unei strategii de marketing digital (planificarea bugetului pentru digital).
Promovarea în social media, prin diferite postări (Facebook ADS, Google ADS).
Yandex Metrica.
Raportare lunara.
Generarea de lead-uri noi si urmarirea acestuia.
Google Analytics.
Gestionare site (adaugare produse, informatie, JIVO chat).

Compania oferă:

Salariu atractiv și motivant.
Condiții decente de lucru.
Întreg pachet social.
Telefon de serviciu cu minute incluse.
Transport de serviciu.
Activitate Full Time.
Posibilitate de creștere și dezvoltare în carieră.

Așteptăm CV-ul, cu indicarea postului, la adresa electronică: resurse@horus.md; recrutare@horus.md.
Tel. de contact HR 022 401-329 E-mail: resurse@horus.md, recrutare@horus.md
022 401-329
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть