Manager HR cu experiență

MobiCasa
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный день
Mărim echipa și căutăm Manager HR cu experiență, care să ne ajute să creștem calitativ echipa.
Ești pasionat de oameni și de construirea unei echipe fantastice? Atunci te căutăm pe tine!
MobiCasa este o companie care vinde mobilier exclusiv din lemn natural. Creștem rapid și activ, în ultimile 6 luni ne bucurăm de rezultate mari. Din acest motiv căutăm un manager HR care să ne ajute să gestionăm eficient echipa.
Responsabilități:

Redactarea și plasarea anunțurilor de angajare pe platformele de recrutare.
Trierea și selectarea candidaților potriviți în funcție de profilul poziției.
Organizarea și desfășurarea interviurilor de angajare.
Asigurarea unui proces eficient de integrare (inducție) a noilor angajați în companie.
Monitorizarea și îmbunătățirea stării de bine și de motivație a echipei.
Colaborarea cu managementul pentru a dezvolta strategii care să susțină creșterea și eficiența echipei.

Cerințe obligatorii:

Experiență minimă de 2 ani în domeniul resurselor umane, preferabil în roluri similare.
Abilități excelente de comunicare și relaționare.
Cunoștințe solide de recrutare, selecție și inducție a angajaților.
Capacitatea de a crea un mediu de lucru pozitiv, orientat spre echipă.
Atenție la detalii și abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Energie și dorință de lucru, de instruire și de performanță!

Ce oferim:

Oportunitatea de a contribui direct la succesul și creșterea unei echipe dedicate.
Mediu de lucru plăcut, dinamic și orientat spre rezultate.
Salariu achitat la timp și posibilitate de creștere rapidă dacă crești și tu în responsabilități.
Cursuri de instruire continuă, apreciem oamenii care se dezvoltă profesional.

Dacă ai experiența necesară și ești gata să construiești o echipă fantastică, așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem! Trimite CV-ul tău la adresa de mai jos, și hai să discutăm despre viitorul tău în echipa noastră.
E-mail: partners.mobicasa@gmail.com. Telefon: 069134490
Sau poți completa formularul de mai jos pentru etapa 1:

Vom avea grijă să te simți bine la locul de muncă! E-mail: partners.mobicasa@gmail.com
Telefon: 069134490
Completează formularul
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть