Manager gospodărie

Invitro Diagnostics
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный день
Cerinţe faţă de candidat:

Experiență într-o poziție similară (este binevenită)
Cunoștințe de operare PC (MS Office) și 1C
Cunoașterea limbilor română și rusă
Bune abilităţi de organizare și planificare
Orientat către rezultat și îndeplinirea sarcinilor
Persoană punctuală, atentă şi proactivă
Permis de conducere

Responsabilităţile postului:

Gestionează partea de mentenanță în filiale din subordine
Verifică zilnic necesitățile apărute și prioritizează sarcinile conform urgențelor
Asigură remedierea în timp util a neregulilor sesizate
Inspectează regulat filiale și planifică lucrările necesare pentru mentenanța filialelor conform cerințelor

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
Program de lucru deplin: luni-vineri
Salariu motivant: 15 000 lei/net
Reduceri pentru angajați
Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@invitro.md (cu indicarea în text a postului pentru care se depune).
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. E-mail: hr@invitro.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть