Manager Dezvoltare

Felicia - reteaua de farmacii
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Rețeaua de farmacii FELICIA caută un Manager de Dezvoltare dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre și a contribui la extinderea și dezvoltarea rețelei noastre de farmacii.
Responsabilități principale:

Localizarea viitoarelor locații pentru farmacii și alte destinații pe întreg teritoriul Republicii Moldova;
Coordonarea lucrărilor de îmbunătățire a spațiilor închiriate;
Gestionarea tuturor documentelor necesare, inclusiv autorizații sanitare, de funcționare, ecologice, etc.;
Analiza și prezentarea strategiilor de dezvoltare a rețelei de farmacii.

Cerințe:

Studii: Studii superioare de profil economic.
Experiență: Minimum 3 ani de experiență relevantă în domeniu.
Cunoștințe: Utilizare avansată a calculatorului, cunoașterea limbii române, ruse și engleze.
Competențe: Abilități excelente de comunicare, negociere, organizare, și capacitatea de a aplica și interpreta strategii de dezvoltare durabilă.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic și susținător.

Dacă citind anunțul ați decis că vreți să faceți parte din echipa noastră așteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică hr@felicia.md.
Vă așteptăm cu drag! E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990
Телефон:
+373 689 44 990
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть