Manager de vânzări în servicii de tipar

Neosan
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Полный день
Noi creștem și căutăm un nou membru pentru echipa noastră prietenoasă.
Tipografia „NEOSAN” oferă un pachet complet de servicii în domeniul tiparului publicitar-comercial, precum și tiparului de birou. Pe piața tipografică din Moldova suntem de mai bine de 15 ani, iar printre clienții noștri se numără:

companii farmaceutice cunoscute;
rețele comerciale;
agenții de publicitate;
tipografii.

Responsabilități:

Întâlniri cu clienții, negocieri, semnarea contractelor și documentelor de închidere.
Planificare tactică a muncii.
Calcularea costului serviciilor folosind calculatorul nostru, trimiterea ofertelor comerciale.
Păstrarea raportului, îndeplinirea planului de apeluri, întâlniri și tranzacții.
Organizarea unor activități complexe pentru creșterea volumului vânzărilor, găsirea de clienți și noi piețe de desfacere.

Cerințe:

Experiență în vânzări. Să nu aveți frică de ele;
Abilități de comunicare și dragoste pentru clienți;
Cunoașterea limbilor rusă și română - obligatoriu.

Condiții de muncă:

Angajare oficială.
Salariu decent + comision din vânzări.
Program de lucru: luni-vineri de la 9:00 la 18:00.
069114527 - Alexandr
welcome@neosan.md
Телефон:
+373 691 14 527
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть