Manager Analiză Vânzări

SBC-HR
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 20000 MDL
График: Полный день
Compania oferă:

Salariu: de la 20 000 MDL
Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
Oficiul companiei – sectorul Botanica
Posibilități de instruire profesională
Posibilități de creștere profesională

Responsabilități:

analiza pieței și a concurenței pentru dezvoltarea strategiilor eficiente de promovare a produselor
organizarea și gestionarea evenimentele comerciale, cum ar fi promoțiile, acțiunile promoționale, vânzările etc., pentru a stimula vânzările și a crește recunoașterea brandului
interacțiunea cu partenerii comerciali cheie, cum ar fi rețelele de retail, distribuitorii și agenții comerciali, pentru dezvoltarea unor evenimente și programe comune
evaluarea rezultatelor evenimentelor comerciale desfășurate folosind diverse instrumente de analiză de marketing
colectarea, analiza și interpretarea datelor despre vânzări și tendințele pieței pentru identificarea unor noi oportunități și optimizarea strategiilor de marketing
reconcilierea datelor cu diferite sisteme de descărcare
stabilirea prețurilor sortimentului
generarea de rapoarte de sold, analize P&L, RTM
efectuarea de calcule lunare cu privire la materialele, forța de muncă și analiza termenilor și condițiilor contractuale ale clienților
analizarea activităților promoționale desfășurate în rețele, formarea unui plan unitar de umflare
menținerea unei baze comune pentru echipa de vânzări
sprijinirea echipei de vânzări în procesul de raportare
lucrul cu sistemul SalesWorks

Cerințele companiei:

Experiență de lucru într-o poziția similar de la 2 ani
Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română, rusă și engleză
Cunoașterea programelor Excel, Power Point, 1C

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md.
Aplică acum: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/manager_analiza_vanzari Telefon: +373 68695904
E-mail: job@sbc-hr.md
Телефон:
+373 686 95 904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть