Manager achizitii

№5313851, 18 июля 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Cerințe:
- studii în domeniul construcțiilor (colegiu sau superioare),
- cunostinte minime in domeniul materialelor de constructie;
- permis de conducere cat. B. Categoria C constituie un avantaj.
- cunoaşterea calculatorului (MS Word, Excel, WinSmeta e un avantaj)
- cunoaşterea limbilor: română, rusă
- experienta la un post similar in constructii minim 2 ani.
Responsabilitati:
- identifică necesarul de aprovizionare;
- negociază cu furnizorii preturile de achiziţie, încheie contractele cu aceştia;
- recomandă alegerea produselor;
- elaborează politicile, procedurile şi instrumentele de lucru necesare gestionarii activităţii de achiziţii la nivel de companie;
- analizează piaţa şi sistemul de livrare pentru evalua valabilitatea actuala şi viitoare a produselor
Compania ofera:
- salariu competitiv
- pachet social integral
- activitate intr-o echipa tinara si unita.

Persoanele ce corespund cerintelor mentionate, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe email-ul indicat mai jos:

constructii.hr@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть