Maistru în constructii

SOCIETATEA CU RASPUNDERE LIMITATA GOLBAN-TRADE №14403904, 19 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințele față de candidați:

- studii supeioare incomplete / superioare, in domeniul construcțiilor constitue un avantaj;
- experiență de cel puțin 3 - 5 ani în domeniu;
- cunoașterea procedurilor tehnologice de executare a lucrarilor;
- experiență de coordonare și organizare a echipelor de muncitori;
- numaidecît - de a cunoaște bine sistemele de operare PC (Microsoft Excel - avansat, Word) alte programe specifice domeniului de activitate.

Responsabilitățile postului:

- ținerea evidenței lucrărilor executate, elaborarea documentației tehnice;
- organizarea șantierelor de construcții si conducerea echipelor de muncitori;
- asigurarea respectării termenelor și calității lucrărilor de construcții;
- responsabil, punctual, dinamic.

Compania garantează:
Angajare oficială, pachet social
Salariu motivant, fix

Expediați CV-ul cu poza la adresa: golban.office@gmail.com
Телефон:
+373 694 71 531
Контактное лицо:
GOLBAN TRADE SRL
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть