Maestru in constructie

PAINT SERVICE №14751920, 24 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Esti un lider pasionat de constructii in cautarea unei noi oportunitati de cariera? Daca da, atunci aceasta pozitie de Maestru in constructie ar putea fi potrivita pentru tine!
Ca Maestru in constructie, vei fi responsabil de supervizarea si coordonarea proiectelor de constructii, asigurandu-te ca totul se desfasoara conform planului si standardelor de calitate. Vei lucra indeaproape cu echipa de constructie pentru a asigura respectarea termenelor limita si a bugetului alocat.
Responsabilitati:

Supervizarea si coordonarea echipei de constructie
Asigurarea respectarii normelor de siguranta si a standardelor de calitate
Comunicarea eficienta cu clientii si alti factori implicati in proiect
Gestionarea resurselor si aprovizionarea materialelor necesare
Monitorizarea progresului proiectului si raportarea catre conducere

Cerinte:

Studii: Profil tehnic
Experienta anterioara: Conducere de echipa in domeniul constructiilor
Abilitati: Organizare, planificare, delegare si capacitatea de a lua decizii
Trasaturi: Comunicare, conducere, initiativa, influenta, responsabilitate, trasaturi de lider
Limbi straine: Cunoasterea limbilor romana si rusa la nivel conversational

Beneficiile:

Oportunitatea de a lucra la proiecte variate si interesante
Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile de leadership si de coordonare a echipei
Mediu de lucru dinamic si provocator
Oportunitati de avansare in cadrul companiei

Daca esti o persoana organizata, orientata catre rezultate si cu experienta anterioara in domeniul constructiilor, te invitam sa aplici pentru pozitia de Maestru in constructie si sa faci parte din echipa noastra!
Numarul de contact: 068288821 sau trimite CV la urmatorul email: silviatriboi.pnt@gmail.com. E-mail: silviatriboi.pnt@gmail.com
Telefon: 068288821
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть