Lăcătuș tehnico-sanitar

Verwaltung №14685837, 18 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 10 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
«eBloc» este o companie cu o vastă experiență în administrarea și deservirea clădirilor premium din Chișinău. Companie de top din Chișinău care prestează o gamă largă de servicii la complexe rezedențiale și clădiri.
Angajăm Lăcătuș tehnico-sanitar în companie de deservire a blocurilor noi.

RESPONSABILITĂȚI:
- efectuarea lucrărilor tehnice de deservire sisteme de apa și canalizare - în blocuri de tip nou;
- instalarea sistemelor sanitare și a accesoriilor acestora;
- instalarea, repararea și întreținerea țevilor de apă și canalizare;
- verificarea, testarea și repararea conductelor și a sistemelor de instalații sanitare;
- curățarea și desfundarea canalelor de scurgere și canalizare;
- efectuarea lucrărilor de mentenanță și verificări periodice.

Cerințe:
- Responsabilate, punctualitate și seriozitate;
- Cunoaşterea limbilor română sau rusă;
- Deținerea permisului de conducere.

Oferim:
- Salariu de la 10 000 lei;
- Grafic de muncă de luni până vineri, orele 9:00-17:00;
- Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social integral;
- Compensarea cheltuielilor pentru transport;
- Echipament de lucru.

Detaliile la numărul de telefon: 078818100.
Телефон:
+373 788 18 100
Контактное лицо:
HR
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть