Instalator sisteme de securitate

Business Security
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:

Instalări sisteme de securitate;
Realizarea proiectelor tehnice;
Verificări periodice, intervenții corective pentru echipamentul instalat;
Întreținerea și repararea echipamentului folosit in departament;
Gestionarea documentelor specifice departamentului;

CERINȚELE PENTRU OCUPAREA POSTULUI:
Educatie, Studii:

Studii în domeniul tehnic, electronic, telecomunicații - constituie un avantaj;
Permis de conducere cat. B

Aptitudini, capacități:

Experiența într-o poziție similară - constituie un avantaj;
Abilități operare PC;
Dinamism, abilități de comunicare, spirit de echipă;

Detalii cu referire la genul de activitate a companiei găsiţi pe. http://www.businessecurity.md

Persoanele interesate de această ofertă sunt rugate să expedieze CV-ul cu poză şi să indice în tema scrisorii- “Instalator sisteme de securitate”, pe adresa electronică: hr@businessecurity.md

Doar persoanele selectate pe baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Site: http://www.businessecurity.md

E-mail: hr@businessecurity.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть